Öneri ve Görüşleriniz

29 06 2021

UMUT AKKAN

Hemşirelerinizden Gülşah hanım ve Masada oturan danışmanlarınızdan Sine hanıma ilgi ve alakaları için çok ama çok teşekkür ediyorum.Syg.

25 06 2021

ÜMRAN İDAYE

Sn. Op.Ferruh Balaban hocama ve Dahiliye uzmanı Bulut Ayan hacama ayrıca ekibine çok teşekkür ediyorum. Ameliyatım sorunsuz güzel geçti. İlginizden dolayı tekrar çok çok teşekkür ediyorum..

03 05 2021

Ali Eren

beyne pıhtı atılması sonucu geçirdiğim kısmi felçten dört gün gibi kısa bir sürede tamamen sağlığıma kavuşmamda emekleri geçen başta nöroloji uzman doktor medine nil sürsaç olmak üzere tüm hastane personeline sonsuz minnet ve şükranlarımı sunarım.

12 04 2021

A.Tuna GÜNEL

Sn. Op. Dr. Ferruh BALABAN 02.04.2021 tarihinde taş dolu safra kesemi 30 dk. içerisinde çıkardı. 4 saat sonra ayağa kalktım. 24 saat sonra yürüyerek hastaneden ayrıldım. Ameliyat sonrası en şiddetli ağrım 2/10 seviyesindeydi. 5. gün itibariyle normal hayatıma (hafif spor dahil) döndüm. Ameliyat öncesi olan ağrı gaz, hazımsızlık, şişkinlik, sağ kaburga altında ezilme batma hissi vs. belirtiler kayboldu. Sn.Hocam başta olmak üzere ilgilenen tüm personele kalpten teşekkür ederim.

18 03 2021

Selami Eldek

83 yaşındaki Annemi ayağındaki 2 nci derece yanık ile getirdiğim hastanenizde acil de görev yapan başta Dr .Mahsa Moayed ve sağlık çalışanlarının yakın ilgisi , tedavide gösterdikleri hassas ve içten yaklaşımları ile iki hafta süren pansuman ve tedavi neticesinde sıkıntısız bir süreç sonunda sağlığına kavuıtu... Başta Dr.Mahsa Moayed olmak üzere Acilde mesai mefhumu gözetmeden çalışan sağlık personeline ve hastanedeki bütün personele şükranlarımızı sunuyor.. böyle bir sağlık kurumunun bölgemizde olmasından dolayı gurur duyduğumuzu belirtmek istiyorum...iyi ki varsınız

18 03 2021

MUHİTTİN DOĞAN

Dahiliye bölümünden Uzm. Dr. Mehmet MERGEN hocamıza tedavimiz sürecinde hem bana hem de eşime göstermiş olduğu ilgi ve alakasından dolayı teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla.

02 10 2020

Seçkin Doğaner

Hastalığımm süresince bana gösterilen ilgi ve alakadan dolayı başta Sayın Op. Dr. Gökhan Çelik hocamıza, Sayın. Saltukhan Beye ve diğer tüm personellerinize içten teşşekkür ediyorum. Sayenizde hızlı iyileşme gösterdim ve kendimi güvende hissettim. Saygılarımla.

16 03 2020

TUĞÇE BUDAK

4 aydır sürekli grip, nefes alamam, öksürük hiç geçmiyor. Sürekli farklı hastanelere gittim ve poşet poşet ilaç kullanmaktan bıktım. 2 hafta önce acile hastanenize geldim aynı şikayetlerle Ruken Hoca muayene ve tedavi etti önerilerde bulundu. Güler yüzlü, ilgili olmasını bence güzel ama hasta olarak sayesinde nefes alıyorum ve iyileştim. İyi ki varsınız. Allah kimseyi hastaneye düşürmesin düşürürse tedavi olacak hastalık versin. En önemlisi de Ruken Hoca gibi doktorlar karşınıza çıkarsın. Çok teşekkür ederim.

13 03 2020

Gahir İskender

Hastalığımız suresince bana ve eşime büyük bir özen gösteren ve sağlığımıza kavuşmamızda önemli rol oynayan Özel Eryamn Hastanesi Göğüs hastalıkları uzmanı Prof Dr. ÖMER DENİZ Beyfendiye sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Prof. Dr. Ömer Deniz ile yaptığımız ilk görüşmede kendilerinin yaptığı açıklamaları, anlayışı, sevecenliği ile mesleki ehliyetinin en üst düzeyde olmasının yanında müstesna bir kişiliğe sahipdir. Ömer Deniz Hoca ile tanıştığımız için kendimizi oldukça şanslı hissediyoruz. Her şey için teşekkürler.

11 03 2020

Musa Duygu

Urolji uzmani sayin Doc. Dr. Cenk Acar`a,candan ilgi ve saygisindan dolayi sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum...

24 01 2020

BED?? GÜL

SN KBB UZMANI OPR.DR. GÖKHAN ÇELİK BEYE GÖSTERMİŞ OLDUĞU İLGİ VE ALAKASINDAN DOĞRU TEŞHİS VE TEDAVİSİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.

22 01 2020

Bülent Ta?er

21.01.2020 tarihinde rahatsızlığım neticesinde Hastaneniz Acil servisine müracaat ettim. Acil Servis Nöbetçi Doktorunuz Sayın Furken Karakeçili hanımefendinin tedavi süresince gösterdiği nazik ilgi, alaka, üstün gayret, çaba, güler yüzü, hastaya yaklaşımına, uhdesinde bulunan tıbbi bilgi ve tecrübesine şahsım adına çok teşekkür ediyorum.

25 11 2019

Yasin Pehlivanlı

yıllardır var olan böbrek taşımdan doktorum Cenk ACAR sayesinde kurtuldum hasta odaklı yaklaşımı ve ilgi ve alakası için başta değerli doktorum olmak üzere yattığım süre boyunca gerek hemşire gerekse diğer personelimizden almış olduğum hizmet kalitesi için teşekkür ederim.

17 11 2019

ismail ALGÜL

İkiz erkek cocuklarimi 7 aylıkken sünnet ettirme kararı verdik ve tavsiye uzerine Dr.Cenk ACAR Beye cocuklarimizi emanet ettik ve hem işinde hem insan diyologunda super bir doktor cok tesekkur ederim hem CENK hocamiza hem Eryaman Hastanesine bizi hocamizla tanismamiza vesile ettigini icin

14 11 2019

ERGUN DAYIOĞLU

14.11.2019 tarihinde Hastaneniz Göğüs Hastalıkları Polikliniği bölümüne ciddi sağlık sorunlarım ile ilgili olarak gittim. Bölüm Dr. Sayın Hocam Prof. Dr. Ömer DENİZ - Göğüs Hastalıkları Uzmanı benim sağlık sorunlarımın üstesinden hem gerçek bir UZMAN olarak hemde NAİF BİR İNSAN olarak geldi ve beni evime sağlıklı bir şekilde gönderdi. Hocama çok TEŞEKKÜR ediyorum. Doğru hekime tedavi olduğuma inanıyorum. Ayrıca yatış aşamasında bana yardımcı olan güleryüzlü ve ilgili personellere de çok teşekkür ederim.

25 01 2019

murat genç

22.01..2019 tarihinde g.cerrah dok. MEHMET UĞUR NEŞŞAR muayene oldum hoca bütün sorlarıma sabırla cvp verdi çok ilgili ve alakalı bir doktor.özel sigortalı hastayım bekleme süresiyle ilgili ufak bir sıkıntı yaşadım sorumlu olarak esra hanımla görüştürdüler çözüm odaklı ve sabırla sorunumu çözdü çok tşk ediyorum

23 01 2019

Şafak Danacı

Hastaneniz Göz Dr. Figen hanıma muayene oldum. Doktorunuz muayenesini detaylı çok nazik bir tavırla gerçekleştirdi. Muayene öncesi kayıt personeli, muayene öncesi test yapan personel de çok güler yüzlü ve saygılı idi. Çok memnun kaldım. Bu hizmetin sunulmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim.

22 01 2019

çiçek nuray çapraz

Kadın Doğum uzmanı olan AYŞE SEMA MUTĞAN hocama sonsuz teşekkür ederim. işinin ehli olan hocamın güler yüzü muhteşem. gebelik döneminde yaşadığınız bütün endişeleri Sema hocam sayesinde yok edebilirsiniz. Başarılarınızın katlaranak artması dileğiyle.

04 01 2019

ayse h

cocuk dr yusuf hocam sız olmasanız o hastanenın bı tadı yok onu soyleyeyım cocugum ıcın bır dr dan cok aıle dostu gıbısınız. tesekkurler

21 12 2018

Hülya ÜSTÜN

Ben İzmirden Ankaraya miisafiir olarak geldim 20.12.2018 tarihinde saat 14.00 civarında acilden giriş yaptık acil doktorunuzun adını tam hatıırlayamıyorum ama galiba nesrin hanımdı o güler yüzü ve tatlı dili saniyesinde kendimi çok iyi hissettirdi oysa ben acil doktorlarına karşı çok önyargıları olan biriydim sebebi ise acil doktorunun ilgisizliği yüzünden annemi kaybettim o nedenlebenim için acil doktoru çok önemli bir tesekkürüm daaha var oda Prof. Dr. Ümit Hıdır ULAŞ | Nöroloji Uzmanına oda şahsına münhasır hastası ile çok ilgili ve beyefendiliği ile beğenirim kazanndı her iki doktorunuza çok tesekkur ederim

09 12 2018

Ayse ince

Özel eryaman hastanesi uz.dr seyit ıhsan haşimi hocama gonulden teşekkürler.Asıl kişiliği,sabır ve dikkatle sorularimiza verdigi cevaplar,titizlikle verdiği bilgiler ilgi,alaka ve güler yüzü beni ve esimi cok mutlu ett Bence her hastanede bir seyit ihsan hasimi olmali iyikii varsiniz degerli hocam tekrar gonulden teskkur eder gorevinizde basarilar dilerim.

23 11 2018

Emre KAMA

Hemen yazmak istedim çünkü gittiğim hiçbir hastanede bu ilgi alaka ve güleryüz görmedim. Yöneticisinden,çalışanına ve her personeli o kadar alakalı ve güleryüzlü idi ki Doktorum Müslüm YILDIZ da birebir ilgilendi. Eryaman ailesine sonsuz teşekkürler...

11 11 2018

NURETTİN ÇAKICI

DoKtorlarınızdan Prof. Dr. OSMAN YÜKSEL ve 2 Hemşire Eşliğinde 09-11-2018 Tarihinde endoskopim yapıldı, ben de Angio teknisyeli olarak 39 sene sağlık teknisyenliğini yaptım. Bu kadar hastasına önem veren, bu kadar güzel ilgi, alaka, itimam gösteren mesleğini sabırla yapan doktor ve hemşirelere çok ender rastladım. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. Lütfen bu mesajımı hocamıza ve hemşirelere iletmenizi rıca ediyorum. saygılar.

16 08 2018

AYLİN AYGÜN

MERHABA,ÖNCELİKLE KADIN DOĞUM DOKTORUMUZ OSKAR ÖĞÜTEN GİBİ BİR DOKTORUM OLDUĞU İÇİN ÇOK MUTLUYUM.ERKEN FARKETTİĞİ KAN PIHTILAŞMASI RAHATSIZLIĞIMA ÇÖZÜM ÜRETTİĞİ İÇİN BEBEĞİM ŞUANDA DÖRDÜNCÜ AYINDA VE KALBİ ATIYOR.GÜLERYÜZÜ VE UZMANLIĞI SAYESİNDE DE BİZE DESTEK OLDU.ÇOK SEVİYORUZ AİLECE ONU.EMEKLERİ İÇİN ONA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ..OSKAR BEYİN SEKRETERİ AYŞEGÜL HANIMA GÜLERYÜZÜNDEN DOLAYI TEŞEKKÜRLER VE BAŞARILAR DİLİYORUZ.AYRICA HASTANENİZDE TÜM ÇALIŞANLARINIZ ÇOK İLGİLİLER.VE HASTANENİZ ÇOK TEMİZ..ÇALIŞMA DÜZENİ VE HASTANENİZDENDE ÇOK MEMNUNUZ.HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ..DOĞUMA KADAR VE DOĞUMDAN SONRA TÜM KONTROL VE HASTALIKLARIMIZDA HASTANENİZDEYİZ...SAYGILAR

07 08 2018

AHMET CAN

Dertamoloji Uzmanı Mustafa Naci doktorumuza teşekkürlerimi iletiyorum. Hem yeterince ilgi ve alaka gösterdi hem de hayatla alakalı, kendimle alakalı güzel yorumlarıyla beni aydınlattı :) Hastanenizin doktorlarının hep böyle olduğu düşüncesiyle tekrardan teşekkürler

07 08 2018

Esra ÖKSÜZ

Eryaman Hastanesi hizmetinden çok memnun kaldık gerek personel gerek doktor gerekse yöneticilerin ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum.

07 08 2018

sümeyye aksu

Eryaman Hastanesine arkadaş tavsiyesi ile müraacat ettim gerçekten kalite açısından çok iyi bir hastane doktorların ve personellerin güler yüzünden ilgi ve alakasından çok memnun kaldım hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Bu şekilde hizmet vermeye devamı ettiği sürece daha üst seviyelere geleceğini düşünüyorum herkese tavsiye ediyorum.

02 08 2018

Kübra

Acil Servis , yatan hasta katları , radyoloji, laboratuvar , fizik tedavi neredeyse her alanından hizmet görmüş olduğum Özel Eryaman Hastanesi yöneticisinden tutalım , sağlık personeli , temizlik ve danışma da dahil olmak üzere güler yüzlü , titiz , ilgili hizmetinizden çok memnunuz . Özel Eryaman Hastanesine sonsuz teşekkürler.

21 07 2018

Vildan Aykutlug

Fizyoterapist sevgi hanıma güler yüzü özverisi ilgisi için teşekkür ederim

19 06 2018

ŞEYMA

İlk gebelik testimi Eryaman Hastanesi acil bölümünde yaptım ve hamile olduğumu eşimle beraber öğrendik. Ardından Levent Sevinç hocam ile hamileliğimin ilk gününden şu ana kadar geldik. Eşim ve ben kendisinden inanılmaz derecede memnun olduk öyle ki arkadaşlarıma da Levent Hocayı önerdim ve en yakın arkadaşımla beraber takip altındayız. Hastane genel anlamı ile de çok iyi, böyle güler yüzlü motive eden doktorlara ihtiyacımız var. Levent Hoca ve Çiçek Hanıma İlgi alakaları için teşekkür ederiz.

27 05 2018

ÖZDEN ECE

Kurulduğu günden beri , hizmetinden hiç birşey kaybetmiyen hastanenizin LENF ÖDEM tedavisi gören hastasıyım. Ameliyatıda hastanenizde oldum. Hastalığımın seyri dolayısı ile şişen kolumun tedavisini yapan FİZYOTERAPİST EDA GÜLER e teşekkürler

30 03 2018

murat korkmaz

babam 7 gündür cerrahi yogun bakımda yatmaktadır ve yanına girdiğimiz süreçte gördüğüm kadarı ile çok temiz ve ilgililer özellikle çalısan personellerıne gösterdikleri ilgiden dolayı tşk ederım doktorumuzda çok ilgili dr esin hoca cerrahi hemşireleri BAŞ HEMŞİRE MİTAT -ÇAĞRI-BURCU-ALİ İHSAN-BURÇİN-ESRA VEDE İSİMLERİNİ HATIRLAMADIKLARIM HEPSİNE ÇOK TŞK EDERİM TEMİZ VEDE İLGİLİ OLDUKLARI İÇİN

12 03 2018

Muammer Seckin

Hastaneniz KBB servisinde bır amaliyat gecirmiş bulunmaktayım. Benim amaliyatımı yapan doktorum basta olmak üzere o guzel sevecen titiz itinalı guleryuzlü hizmetleriniz ve emeginiz için yönetime servis personeline en içten teşekkürlerimi iletir saygı ve sevgilerimi sunarım.

08 03 2018

Salih AKCA

Genel Cerrahi doktorlarından İbrahim Çoşgun hocanın güleryüzüne ve tahlil-tetkiklerin ilgili bir şekilde yapmasından ötürü teşekkürlerimizi sunarız...

13 02 2018

M.Selami Güzel

Üroloji Uzmanı Doç. Dr.. Cenk ACAR Hocama muayene oldum. Tahlil ve ultrason sonuçlarını değerlendirdi. Bizleri bilgilendirdi. Güler yüzlü , ilgili, nezaketli, Sevgili Hocama teşekkürler.

30 01 2018

Ergül ASLAN

Fizik Tedavi bölümünden Pembe Hanıma ve Tüm personellere teşekkürlerimi, saygılarımı ve minnet duygularımı iletmek isterim. Disiplin, hijyen, saygı, sevgi ve güler yüzünden dolayı herkese çok teşekkür ederim. Temizlik elemanlarına, sekreterlere, şoförlere, güvenlik elemanlarına kısacası tüm personellere ne kadar teşekkür etsem az kalır. Yinelemek isterim ki özellikle Pembe Hanıma çok teşekkürlerimi sevgilerimi iletiyorum. Tekrardan tüm personellere sevgilerimi ve saygılarımı iletiyorum.Eryaman hastanesinden çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.Pırıl pırıl bir hastane.

24 01 2018

Arif Okan ÖZBEK

Hastanenizin Ortapedi ve Travmotoloji bölümü doktorlarından sayın Op. Dr. Bülent AYKANAT beyin; 15.01.2018 tarihinde gerçekleştirdiği eşimin menisküs ameliyatı öncesi teşhis ve planlama ile sonrasında yapılan tahlil, operasyon ve operasyon akabinde tedavi süresince gösterdiği nazik ilgiye ve alakaya, gösterdiği üstün gayret ve çabaya, güler yüzüne, uhdesinde bulunan tıbbi bilgi ve tecrübeye şahsım adına çok teşekkür ediyorum. Ayrıca, operasyon sırasında bulunan ameliyat ekibi doktor ve hemşirelere, anlaşmalı kurumlardaki güler yüzlü personelinize, 3. katta bulunan sağlık ekibinize ilgi ve yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.

23 01 2018

Songül Özbek

15 Ocak 2018 tarihinde güzide hastanenizde başta işinin ehli, güleryüzlü, sıcakkanlı, ameliyat öncesinde ve sonrasında ilgisini esirgemeyen, doğru teşhis ve sonrasında doğru tedavi ile ameliyatımı yapan, sayın Op. Dr. Bülent AYKANAT hocamıza ve değerli ameliyat ekibine, anlaşmalı kurumlardaki güleryüzlü personelinize, 3. katta bulunan sağlık personelinize ve yardımcı olan güvenlik görevlilerinize en içten teşekkürlerimi sunar, sağlıklı ve başarılı günler dilerim.

15 12 2017

Mahmut GÜVENER

ekim ayı içerisinde hastanenizde sevgili doktorum Cenk bey kapalı börek taşı ameliyatımı gerçekleştirdi.söylediği süre içerisinde iyileştim ve uzun süredir şikayetçi olduğum sancılarımdan kurtuldum. Başta Cenk hocam olmak üzere operasyonda görevli tüm diğer personele şükranlarımı sunuyorum.

12 12 2017

Pelin Yavaş

12.12.2017 tarihinde Nöroloji hekimine muayene olmak için hastanenize başvurum.Anlaşmalı kurumlar bölümündeki görevli bayanlara ilgi ,alaka,pozitif yaklaşım ve sorun çözme çabaları için çok teşekkür ederim.

11 12 2017

Zübeyde Bozalp

Eryaman Hastanesi Başhekimliğine Hastanenizin FTR Polikliniği Uz.Dr.Seyit İhsan Haşimi'ye hastasıyla Empati kurup doğru tedavi ve takibinden dolayı çok teşekkür ediyorum... Ayrıca 20 gündür almış olduğum Fizik Tedavide, Başta Terapist Sevgi İNAN hanım ve Eda GÜLER hanıma göstermiş oldukları Güler yüzleri, Tıbbi bilgi, doğru tedavileri için teşekkür ederim. Tekniker Bahar GÜNAY her gün aynı enerji değişmeyen güler vücut dili ve şifalı eli için ne kadarrrr teşekkür etsem azdır, bittiği için üzülüyorum çünkü bu ekibi çok özleyeceğim.. Dosyamı alıp elimi okuturken güler yüzlü Sekreter Pınar GÜL hn.ma da çok teşekkür ederim...

25 11 2017

Perihan Yugruk

Annem Sevim Yugruk"un yanik tedavisi nedeniyle 6 Kasim-17 Kasim 2017 tarihleri arasinda kaldigimiz hastanemizde yakin ilgisini gordugumuz, harika insan, mukemmel doktor Genel Cerrahi uzmani Ibrahim Coskun"a, 3. kat servis hemsireleri Ayten, Sevtap, Gulsah, Gamze, Zeynep ve Kubra hemsirelere, ve tum hastane personeline sonsuz tesekkurler. Iyiki varsiniz.

17 11 2017

Ali Akgün

Özel Eryaman Hastanesinde görevli Ortopedi doktorumuz Dr. Bülent yaptığı başarılı ameliyatıyla inşallah sağlığıma kavuşacağım. İyi bir doktor olduğunu duyup İzmir’den geldim iyi ki gelmişim hafta sonu izinli olduğu halde servis kontrol muayenesine gelen doktorumdan çok memnun kaldım. Kendimi evimde gibi hissettim servis hemşirelerine ve yardımcı hizmetlerde çalışan tüm personeline insana verdikleri değer için ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum.

19 10 2017

Züleyha Bayrak

11 ekim 2017 tarihinde kbb doktorumuz Gökhan Çelik e ameliyat oldum.ameliyat öncesi inanılmaz korkularım vardı ama uzman ekibi ve mesleğinde çok başarılı olduğuna inandığım doktorumuza çok teşekkür etmek istiyorum.ameliyat esnasında yüzünde maske olan ama yaka kartından ameliyat sorumlusu olduğunu ve adının Tuğba olduğunu gördüğüm personelinizede ayrıyetten çok teşekkür ederim.Beni ameliyatım süresince elimi biran olsun bırakmadı canını yaktıysamda çok özürdilerim.Evimizin yakınlığından dolayı çocuklarımı zaten hep Eryaman hastanesine getiriyordum artık bende Eryaman hastanesinin bir ferdi oldum.Güler yüzlü ekibinize ve doktorumuz Gökhan Çelik e tekrardan çok teşekkür ederim,saygılarımla...

06 10 2017

ÖZDEN ECE

İsabetli teşhis ve tanısıyla birlikte,27 eylül de hünerli elleriyle yapmış olduğu başarılı mastaktomi ameliyatı sonrası beni kısa sürede ayağa kaldıran,rahatsızlığım esnasında yakın ilgisini esirgemeyen Ankara Özel Eryaman hastahanesi Dr.larından genel cerrah mümtaz insan sayın Prof.Mehmet Uğur NEŞAR bey e ,ameliyat ekibi ve personeline kalbi teşekkürlerimi sunarım.

02 10 2017

Ömer ÖZSOY

İki farklı doktora gittim, biri 2 iğne verdi, diğeri derdimi dinlerken reçete tutuşturdu, eczacıdan vertigo olduğumu öğrendim.(gülen mi? ağlan mı) Annemin konusu her açıldığında dua ettiği, yıllar sonra kardeşimin de gittiği güler yüzlü, samimi, sonuna kadar sizi dinleyen ve anlayacağınız dilden konuşan doktor sıfatını dibine kadar hak eden insan.. Teşekkürler Gökhan Bey.. Annem ve kardeşimden sonra bende sana duacıyım. Ankara nın senin gibi insanlara ihtiyacı var. kızma ama, Ankara dan bir yere ayrılma,

30 08 2017

Doğan Levent ERSOY

Burun eti büyümesine ilişkin solunum problemlerim vardı, sürekli baş ağrısı çekiyordum, nefes alamıyordum, sinirli hissediyorum, K.B.B Uzmanı YILDIRIM hoca tarafından burun eti operasyonumu gerçekleştirdi, bugün 1. günü olmasına nazaran hiç ağrım sızım yok :) gayet iyiyim ve şuanda burnum ameliyatlı olmasına rağmen , eski halinden cok cok iyi görev yapıyor . Teşekkürler.

26 08 2017

Ömer Kūliğ

Merhabalar. 23. 08. 2017 tarihinde, Eşim Sevim Küliğ acil olarak bel fıtığı teşhisi ile Eryaman Hastanesine kaldırılılarak, ertesi gün acilen Dr Kutay Çakıroğlu ve ekibi tarafından başarılı bir şekilde ameliyat edilmiştir. Adam gibi adam olan Dr Kutay beye, ekibine, Eryaman Hastanesinin tüm çalışanlarına sonsuz teşekkür ederiz. Ayrıca hastanenin olması gibi idare edilip devamlı bakımını sağlayan yönetimine ve çalışanlarına da teşekkürlerimizi sunarız. Saygılarımızla Sevim Ömer Kūliğ.

25 07 2017

Avni ALEMDAR

Hastanenizin numune alma ekibinin ilgisi ve güler yüzlülüğünden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

13 06 2017

Cemil EVSiZ

hasta ve yakını dıye ayırt etmeden ,sekreteryasından doktora kadar olan süreç içerisinde çok ilgili bi hastane.ayaklı tedavide bile işlerimi çok rahat hallettik iz bırakan bir hastane olacağını düşünüyorum

08 06 2017

sevgi gökyaka

cok rahat bi hastalık sureci atlattım eminimki bu hastanede tüm doktorlar çok özenle seçilmiş benim gördüklerimin hepsi çok ilgili ve hassas doktorlardı hastaneye ve çalışanlarına tekrar teşekkür ediyorum

26 04 2017

Orhan Gevenkiriş

Hastane yönetimine teşekkür ederim;Girişten başlayarak anlaşmalı kurumlar ofisi,sekreterya,doktorlar,diğer sağlık personelleri,laboratuar ve röntgen çalışanları,yardımcı görevliler dahil daima güleryüzlü personel çalıştırdıkları, kaliteli ve tertemiz hizmet alma imkanı sağladıkları için.

21 03 2017

Murat Güngör

Serüven aslında eşimle birlikte karar vermekle başladı.Daha sonra sürecin içinde ortak paylaşımlarla Eryaman hastanesi gibi bir hastane tercihimiz oldu.Süreç çok iyi ilerledi neden; sahnenin önünde ve arkasında gizli kahramanlar vardı.Kahramanlar; Oskar hoca ve mesai arkadaşları,canan hanım,dilek hanım ve Eryaman hastanesinin değerli çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum.Şuanda hayatıma yaşam kaynağı veren güzel bir çocuk dünyaya geldi çok çok mutluyum temizlik,ilgi,özveri konusunda hassasiyetiniz beni etkilemiştir. Emeğinize sağlık.

14 03 2017

Perihan Yugruk

Annem Sevim Yugruk"un hastaligi nedeniyle sik sik ziyaret etmek durumunda kaldigimiz, iki kez de yatili tedavi gordugumuz hastanenizin uzman doktorlari Sn Yusuf Selcoki, Osman Yuksel, Fatma Afandizade Yeshilay ile caisan tum personelinize guler yuzlu ve hosgorulu yaklasimlari, son derece ilgili tedavileri nedeniyle ayri ayri tesekkur ediyor hepinizin 14 Mart Tip Bayramini kutluyorum.

09 03 2017

Serdar Dilek

Endoskopi doktoru Prof Dr Osman Beye teşekkürlerimi iletmek istiyorum.Ayrıca Eryaman Hastanesi yönetimine de böyle bir kadro kurduğu ve ayağımıza kadar profesöründen doçentine kadar kaliteli sağlığı getirdiği için minnettarız.

17 01 2017

CAMER AVŞAR

Babam 13.01.2017 Çarşamba günü prostat ameliyatı oldu. Doktorumuz Cenk Bey ve ekibine, her konuda titizlikle görevini sürdürdüğü anlaşılan hastane yönetimine, temizlik personeline gösterdikleri ilgi, alaka ve güler yüzden dolayı tekrar tekrar teşekkürler…

06 12 2016

Jelica Başpınar

Sevgili doktorum Oskar Öğüten hamile kaldığım ilk andan itibaren kendisine muayene oldum ve doğumumu gerçekleştirdi. Gösterdiği ilgi ve alakadan eşimde bende son derece memnun kaldım.Dünyanın en güzel duygularını yaşamamıza sebep olan oğlumuza kavuşmamızda, bize emek veren doktorumuza sonsuz teşekkürler.İyiki varsınız. Jelica Başpınar

16 11 2016

neslihan bozdemir

beş aydır psikyatır dr.ayhan beyin hastasıyım.böyle özenli ve ilgili bir doktorla çalıştığınz için size teşekkur ettmek istedim.hocam iyiki varsınz!yaptığınız tedavi ile yeniden hayat buldum size özel teşekkur ediyorum saygılar,hürmetler .

18 10 2016

Gülsezer ER

12.10.2016 tarihinde hastanenizde ameliyat oldum. Hocam Göksel ÇAKAR ve ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır. Hocamın insanlığı da doktorluğu kadar mükemmel. Ayrıca hasta yatışta görev yapan Çağla hanım ve ortopedi servisindeki hemşirelerin ilgi alakaları da bizi ziyadesiyle memnun etti. Hastanenin temizliği ve hizmetinden dolayı da hastane yönetimini kutluyorum. Başta hocam ve ekibi olmak üzere, tüm çalışanların başarılarının daim olmasını diliyorum. Sağolun iyi ki varsınız. Saygı ve sevgilerimle..

17 10 2016

Gülsezer ER

12.10.2016 tarihinde hastanenizde ameliyat oldum. Hocam Göksel ÇAKAR ve ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır. Hocamın insanlığı da doktorluğu kadar mükemmel . Hasta yatış sırasında Çağla hanımın, ameliyat sonrası servisteki hemşirelerin ilgi ve alakaları bizi ziyadesiyle memnun etti. Hastane yönetimini de kutluyorum, Hastanenin temizliği ve hizmeti gerçekten çok güzel. Güzellikler ve iyilikler de her zaman takdire layıktır. . Teşekkürler hocam iyi ki varsınız. Saygılarımla.

27 09 2016

Ayse guclu

Bana verdiği güven ve gösterdiği guleryuzlu tavrı sayesinde gönül rahatlığıyla girdiğim ameliyatla bana şifa veren doktorum ayse sema hocama çok teşekkür ederim.Guleryuzlu hemşire hastabakıcı ve diger personele konforlu bir oda ve bakim saglayan yönetiminize de ayrıca teşekkür eder başarılarinızın devamı dilerim

20 08 2016

Alp Bülent Burç SÜRMELİ

Hastanesinin hizmetlerinden uzunca bir süredir ailecek yararlanmaktayız. Türkiye koşullarında oldukça nitelikli hizmeti makul fiyata aldığımızı düşünüyoruz. Kurumumuzun hizmetlerinin artmasını ve yaygınlaşmasını temenni ediyoruz. Bu itibarla henüz hizmet vermediğiniz endokrinoloji ve romotoloji branşlarının da portföyünüze eklenmesinin kurumunuzdan çok daha fazla kişinin faydalanabilmesine imkan sağlayacağını düşünüyoruz. En içten sevgi ve saygılarımızla...

15 08 2016

Esin Demircioğlu

Hasta ziyaretine geldiğim hastanenize temizlik düzen ve güler yüzlü personelinize hayran kaldım tebrik ediyorum.

22 05 2016

haluk baltacı

Ben haluk baltacı 28 nisan 14 mayıs arası özel eryaman hastanesinde yattım yattığım bu süre içide yoğun bakım ümitesi doktoru bilge hocama erkek hemşireler başta resul çağrı çetin benim ileşmemde emeği geçen hemşire kızlarıma çok teşekkür ederim hastanenize ve sizlerden Allah razı olsun çok temiz ve hastasıyla bu kadar ilgilenen bir hastane daha görmedim hepinizi çok ama çok sevdim Allah hepinizden razı olsun

13 05 2016

adnan horan

Geçen aksam acil olarak hastanenizi ziyaret ettim. sağ olsunlar acil doktoru hanım ve personel sıcak, samimi ve ilgiliydi. ben 50 yaşlarında artık ciddi sağlık kontrollerini yaptırmak zorunda olan bir kamu çalışanıyım ve sanırım bölgede hemen hemen benim durumumda.Benim talebim,, mahallemde bulunan böyle nitelikli bir tesisten, yapacağınız cazip tekliflerle sizin sunacağınız hizmetlerden daha avantajlı yararlanmayı umuyorum. Ne bileyim, Komşu kampanyası, semt indirimi gibi projelerle, hem siz hem cevre halkı daha cok kazanır, daha rahat hizmet alır, diye düşünüyorum. selamlar